• Nowy
Lico Z Cegły Rozbiórkowej Vintage
Lico Z Cegły Rozbiórkowej Vintage
Lico Z Cegły Rozbiórkowej Vintage
Lico Z Cegły Rozbiórkowej Vintage

Lico Z Cegły Rozbiórkowej Vintage

Płytki VINTAGE- to starannie wyselekcjonowane lica z cegieł rozbiórkowych z przełomu XIX i XX wieku. Produkt pozyskany lica bocznego cegły.

Nieregularna faktura, śladowe ilości pozostałości po zaprawie, delikatne oszczerbienia sprawiają, że cegła w pełni odzwierciedla bardzo stary ceglany mur.

Produkt mrozoodporny i wodoodporny do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków przy ówczesnej impregnacji

142.84/m2
1
~
0.70 m2
Metraż razem (m2)
Zalecamy zakup 10% nadwyżki
Cena razem:  
99.99
1
~
0.700 m2
99,99 zł
Brutto

Opis

Płytki ceglane to ponadczasowy produkt stosowany do wykańczania ścian i elewacji. 

Płytki użyte na ścianie tworzą idealne zestawienie z innymi surowymi materiałami, takimi jak drewno, metal czy beton architektoniczny. Możliwość łączenia cegły z wieloma fakturami i stosowania niemal w każdym pomieszczeniu sprawia, że cegła na ściany zyskuje nowe życie. Ściana z cegły rozbiórkowej sprawdzi się w każdym wnętrzu - zarówno mieszkalnym, jak i komercyjnym - dzięki takiemu rozwiązaniu niepowtarzalny klimat starej kamienicy może na 

stałe zagościć praktycznie w każdym wnętrzu! Doskonałe uzupełnienie wielu różnych stylów, w tym klasycznego, industrialnego, loftowego, vintage i rustykalnego. 

Szczegóły produktu

Kolor
Mix
Materiał
Cegła rozbiórkowa
Rodzaj
Płytka lico
Grubość
19-22 mm
Szerokość
60-70 mm
Długość
240-260 mm
Waga
24.5 kg opak.
Ilość Na Pełnej Palecie
22.5 m2
9999999 sztuk
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.